+38 (04744) 3-33-28
Меню
Остання редакція: 25 березеня 2016

Стипендії на навчання у Словацькій Республіці

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції інформує, що згідно зі ст. 1 чинної Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005-2008 словацька сторона готова прийняти до 5 студентів на часткове навчання до вищих навчальних закладів (терміном до 10 місяців) та до 5 стажистів і докторантів/аспірантів (з метою збору матеріалів з вивчення наукової літератури за темою досліджень) із загальним терміном перебування до 10 місяців на 2016-2017 навчальний рік.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

− Безкоштовне навчання;

− Виплату стипендій у розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;

− Проживання у студентських гуртожитках.

МОН прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (перший пакет документів – оригінали, другий – копії).

У електронному форматі PDF скановані документи необхідно надіслати на електронну адресу МОН ukrainemon@gmail.com, зазначивши у темі листа «Стипендії на навчання у Словаччині 2016».

Перелік необхідних документів вказаний на останній сторінці Анкети-заяви.

Анкета-заява також розміщена на веб-сайті Міністерства освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки: http://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation/.

У разі зацікавленості, документи надсилати до управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН до 20 квітня 2016 року