Остання редакція: 14 травня 2016

ВАКАНСІЯ БРЕНД-МЕНЕДЖЕРА в компанії ГРУППА РУЛЬЄ у Франції

ГРУПА РУЛЬЄ шукає кандидата серед випускників аграрних ВУЗів на вакансію бренд-менеджера в сфері рослинництва / тваринництва у Франції з можливістю підписання робочого контракту на 1 рік з вересня 2016 року, з обов’язковими паралельним навчанням у Вищому сільськогосподарському інституті (ISA), Лілль, Франція. Після закінчення контракту та навчання кандидат повертається до рідної країни та працевлаштовується у місцевій компанії Групи Рульє, докладаючи зусиль задля розвитку діяльності Групи, уособлюючи зв'язок між місцевою командою і керівництвом у Франції.

Вимоги:

• Студент останнього року навчання у ВУЗі (бакалавр / магістр) або молодий дипломований спеціаліст у сфері агрономії, хімії, біології, ветерінарії, агроекономіки, маркетингу;
  • Володіння техніками продажів, основами маркетингу;
  • Стажування під час навчання або професійний досвід у сфері рослинництва / тваринництва, навіть короткотривалий.
  • Середній рівень володіння французькою мовою (А2-В1), володіння англійською розглядатиметься як перевага.
  • Наявність водійського посвідчення, категорія В.

Обов’язки бренд-менеджера:

• Супроводжувати команди з маркетингу / продажів у різних географічних зонах, де присутні компанії Групи;
  • Вивчати ринок кормів для тваринництва / добрив для рослинництва (залежно від спеціальності) з метою визначення цілей та можливостей розвитку в певній географічній зоні;
  • Визначити загальну маркетингову стратегію в тісному співробітництві з керівництвом місцевої команди;
  • Брати участь у просуванні нових товарів у сфері рослинництва / тваринництва;
  • Розробляти нові засоби продажів та приваблення клієнтів.

Резюме та мотиваційні листи приймаються французькою мовою до 15 травня 2016 року на адресу dana.georgescu@auf.org