Остання редакція: 15 квітня 2016

Китайська Народна Республіка запрошує українців на навчання

Міністерство аграрної політики та продовольства інформує, що Міністерство комерції Китайської Народної Республіки запрошує представників України взяти участь у навчальних програмах для отримання стипендії магістра (Master) та докторанта (PhD). Перелік вузів та спеціальностей додається.

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

1. бути працівниками університетів або дослідницьких інститутів або працювати у ЗМІ, громадських організаціях та ін. За інформацією Китайської сторони перевага буде надаватися працюючим кандидатам, зокрема тим, що працюють на керівних посадах;
  2. мати диплом бакалавра при подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра при подачі на докторантську програму (PhD);
  3. бути віком до 45 років на момент подачі заявки;
  4. мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK – 4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS – рівень 6,0 і вище) відповідно до вимог програм;
  5. мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Для участі у конкурсі необхідно:

1. зареєструватися он-лайн на сайтах: www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org;
  2. подати відповідний пакет документів до Департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку.

Пакети документів у паперовому вигляді необхідно подати до Департаменту координації міжнародних програм Мінекономрозвитку не пізніше 31.05.2016 року.

Додаткова інформація про стипендіальну програму, а також перелік необхідних документів додається.